Перелік перегонів довжиною понад 15 км
Сдам Сам

ПОЛЕЗНОЕ


КАТЕГОРИИ







Перелік перегонів довжиною понад 15 км





ДН-1

 


Красноармійськ – Роз’їзд 5 км

Рзд. 5 км – Слов'янка

Слов'янка – Брагинівка

Богуславський – Миколаївка-Донецька

Варварівка – Самійлівка

Павлоград І – Зайцеве

Зайцеве – Синельникове І

Красноград – Зачепилівка

Зачепилівка – Бузівка

Новомосковськ-Дніпр.-Губиниха

Балівка – Новомосковськ-Дніпр.

Балівка-Дніпродзержинськ

Желєзнякове – П’ятихатки

Вільногірськ – Верхівцеве

Іларіонове – Синельникове ІІ

Роздори – Письменна

Письменна – Улянівка

Улянівка – Чаплине

Чаплине – Мечетна


ДН-2

 


Рядова – Грекувата

Мирова – Канцерівка

Мирова – Марганець

Марганець – Нікополь

Нікополь – Чортомлик

Тік – Апостолове

Апостолове – Радушна

Гейківка – Висунь

Привільне – Сурське

Верхівцеве-Божедарівка

Грекувата-Красний Шахтар

Апостолове – Жовтокам’янка

Жовтокам’янка – Павлопілля

Павлопілля – Лошкарівка

Лошкарівка – Незабудине

Незабудино – Єлізарове

Єлізарове – Привільне

Божедарвка – Девладове

Приворот – Кривий Ріг-Сортувальний


ДН-3

 


Мечетна – Гайчур

Гайчур – Гуляйполе

Гуляйполе – Пологи

Оріхівська – Обща

Фісаки – Кирпотине

Більманка – Верхній Токмак-2

Молочанськ – Світлодолинське

Світлодолинське – Федорівка

Федорівка – Обільна

Дніпрорудне – Українська

Магедове – Комиш-Зоря

Пологи – Кирилівка

Берда – Трояни

Трояни – Єлизаветівка

Нельгівка – Верхній Токмак-1

Таврійськ – Плавні

Таврійськ – рзд. Орлянка (ДСП відсут.) – Каховське Море

Каховське Море – Рзд 20 км Рзд 20 км – Енергодар

Якимівка – Сокологірне

Сокологірне – Партизани

Салькове – Сиваш


 


Перелік

Станцій, на яких пристрої поїзного і станційного радіозв’язку обладнані системою документованої реєстрації переговорів



(до п.6.44 ПТЕ)

ДН-1

№ з/п Станції, дирекції Кільк.компл. / каналів № з/п Станції, дирекції Кільк.компл. / каналів
ДНН (відділ перевезень) 1/8; 1/16 Кільчень 1/8
Ароматна 1/6 Межерічі 1/6
Баглій 1/8 Мінеральна 1/8
Балівка 1/6 Миколаївка-Донецька 1/6
Богуславський 1/6 Нижньодніпровськ 1/10
Брагинівка 1/6 Нижньодніпровськ-Вузол 4/12
Бузівка 1/8 Нижньодніпровськ-Пристань 1/8
Варварівка 1/6 Новомосковськ-Дніпровський 1/14
Верхньодніпровськ 1/6 Обвідна 1/6
Верхівцеве 1/14; 1/12 Орлівщина 1/6
Вільногірськ 1/6 Павлоград І 1/16
Вишневецьке 1/10 Павлоград ІІ 1/6
Воскобійня 1/8 Перещепине 1/8
Горяїнове 1/6 Письменна 1/8
Губиниха 1/8 Правда 1/6
Діївка 1/6 П’ятихатки 1/20
Дніпропетровськ 1/12 П’ятихатки-Стикова 1/14
Дніпропетровськ-Південний 1/6 Роздори 1/8
Дніпродзержинськ-Пасажирський 1/6 Роз’їзд № 5 1/8
Дніпропетровськ-Вантажний 1/6 Самарівка 1/8
Дніпродзержинськ 1/12 Самійлівка 1/6
Желєзнякове 1/6 Синельникове І 1/16
Зайцеве 1/6 Синельникове ІІ 1/18
Зачепилівка 1/8 Слов’янка 1/6
Зустрічний 1/6 Сурське 1/6
Ігрень 1/8 Сухачівка 1/12
Іларіонове 1/8 Тритузна 1/6
Кайдацька 1/8 Улянівка 1/6
      Чаплине 1/18
Всього по ДН-1- 62 комплекти

 

ДН-2

№ з/п Станції, дирекції Кільк.компл. / каналів № з/п Станції, дирекції Кільк.компл. / каналів
ДН-2 (відділ перевезень) 1/24 Марганець 1/12
Апостолове 1/12 Мусіївка 1/8
Батуринська 1/12 Мудрьона 1/12
Божедарівка 1/8 Мирова 1/8
Висунь 1/8 Нікополь 1/8
Вечірній Кут 1/12 Незабудине 1/8
Гейківка 1/8 Новоблочна 1/8
Грекувата 1/12 Павлопілля 1/8
Девладове 1/8 Підстепна 1/8
Єлізарове 1/8 Пічугіно 1/8
Жовті Води 1 1/12 Привільне 1/8
Жовті Води 2 1/8 Приворот 1/8
Жовтокам’янка 1/8 Радушна 1/8
Інгулець 1/6 Рокувата 1/12
Красний Шахтар 1/8 Рядова 1/12
Кривий Ріг 1/10 Савро 1/8
Кривий Ріг-Головний 1/18 Саксагань 1/8
Кривий Ріг-Сорт. 1/18 Терни 1/12
Кривий Ріг-Західний 1/12 Тік 1/8
Кудашівка 1/8 Чортомлик 1/12
Лошкарівка 1/8 Шмакове 1/12
Всього по ДН-2- 42 комплекти

 

ДН-3

№ з/п Станції, дирекції Кільк.компл. / каналів № з/п Станції, дирекції Кільк.компл. / каналів
ДН-3 (відділ перевезень) 1/18 Мечетна 1/6
Берда 1/6 Молочанськ 1/6
Бердянськ 1/6 Обільна 1/6
Бурчацьк 1/6 Оріхівська 1/8
Вільнянськ 1/12 Нововесела 1/6
Великий То кмак 1/8 Новогупалівка 1/6
Верхній Токмак 1 1/8 Новоолексіївка 1/12
Верхній Токмак 2 1/6 Партизани 1/8
Дніпробуд 2 1/8 Передатна 1/12
Дніпрорудне 1/6 Плавні 1/8
Єлизаветівка 1/6 Плодородна 1/6
Запоріжжя 1 1/18 Пологи 1/18
Запоріжжя 2 1/16 Порт-Велике Запоріжжя 1/6
Запоріжжя-Ліве 1/8; 1/22 Пришиб 1/8
Запоріжжя-Вантажне 1/12 Ростуща 1/12
Запорізька Січ 1/6 Салькове 1/6
Івківка 1/8 Сиваш 1/6
Ім. Алімова 1/6 Синя Гора 1/8
Канцерівка 1/8 Славгород-Південний 1/8
Канкринівка 1/8 Стульневе 1/6
Каховське Море 1/8 Таврійськ 1/6
Кирилівка 1/8 Тащенак 1/8
Кирпотине 1/6 Федорівка 1/24
Комиш-Зоря 1/12 Хортиця 1/6
Кушугум 1/8 Челюскін 1/6
Мелітополь 1/24 Янцеве 1/8
Всього по ДН-3 – 52 комплекти

 

Перелік

Ділянок, обладнаних оперативним зв’язком для забезпечення надійного двостороннього зв’язку в межах ремонтних підрозділів з керівником робіт, керівника робіт з машиністами локомотивів, машиністами спеціального самохідного рухомого складу і черговим апаратом відповідної служби

(до п.6.45 ПТЕ)

 

1. Чаплине – Нижньодніпровськ-Вузол 2. Нижньодніпровськ-Вузол – П’ятихатки-Стикова 3. Синельникове І – Лозова 4. Мелітополь – Синельникове І 5. Канцерівка – Апостолове 6. Апостолове – Тимкове 7. П’ятихатки – Савро – Рокувата – Кривий Ріг-Головний

Порядок підключення до поїзного диспетчерського зв’язку телефонів чергових по переїздах

(до п.6.46 ПТЕ)

На ділянках з диспетчерською централізацією у поїзний диспетчерський зв’язок увімкнення телефонів чергових по переїздах виконувати з письмового дозволу начальника дирекції залізничних перевезень за порядком, розробленим начальником дирекціїї.

Перелік ділянок місць виїмок,

Що надмірно заносяться снігом

(до п.7.6 ПТЕ)









Не нашли то, что искали? Воспользуйтесь поиском гугл на сайте:


©2015- 2018 zdamsam.ru Размещенные материалы защищены законодательством РФ.