|
Розробки виховних заходів та фізкультурно-оздоровчих годинСпортивна година «Зимові витинанки» Мета: навчальна: вчити виконувати вправи з гімнастичними палицями, розвивати навички ходьби по колу, естафетного бігу; розвиваюча: розвивати м’язи верхніх кінцівок, тулуба, тазового пояса, нижніх кінцівок, а також координацію і чіткість рухів, швидкість, спритність, реакцію; виховна: виховувати організованість, колективні відносини. Почуття ритму. Образне мислення, фантазію, почуття колективізму, взаємовиручки, дружби, співпереживання за товариша. Інвентар: гімнастичні палиці, два обручі, прапорці, торбина з сувенірами, м’ячі та інвентар для естафет. Всюди друзів ми знаходим, В групі ми одна сім’я, Але нам без друга спорту Не прожити ані дня. Хід заняття І. Підготовча частина 1. Візитка Діти з піснею заходять до залу, шикуються, слухають поради вихователя. 2. Повторення правил з техніки безпеки. 3. Повідомлення мети заняття - Сьогодні ми з вами будемо мандрувати, танцювати, співати, побуваємо у гостях у своїх друзів-звірят, помилуємось візерунками зими, отримаємо гарний настрій і заряд бадьорості. Нехай наша подорож пробуджує у ваших серцях любов до рідного краю, до рідної землі, а шановних гостей запрошуємо разом з нами. 4. Розминка 1. Рух по колу з виконанням вправ на поставу а) руки за головою, рухатися на п’ятках, носочках(слідкувати за тим, щоб діти не дивилися під ноги, а тільки вперед, лікті рук широко розведені в сторони); б) рухатися на передній частині ступні, руки підняті в сторони; в) руки на поясі, стрибки на двох ногах з просуванням вперед; 2. Гра-подорож «Ми приїхали в Карпати» а) танцювальні рухи під музику; б) «Ми у горах» – виконання вправ на шведській стінці; в) «човниковий біг» з використанням гімнастичних лавок; г) імітація переходу через річку; д) перехід на біг у середньому темпі(слідкувати, щоб діти не виходили з колони під час бігу); е) імітація руху звірів(зайців, лис, вовків, білок, їжачків, ведмедів, змій) Ось стоїть великий дім. Хто живе у домі тім? Ось стоїть маленький дім, Певно зайчик живе в нім. На зарядку, на зарядку Пострибали всі зайчатка. Лапки вгору, лапки в боки І присядку, і прискоки. На зарядку з неба плиг Зайчик сонячний до них! Вище руки підніміть І спокійно опустіть, Розведіть ви їх у боки, Хлопніть,діти, кілька раз І за діло. Все гаразд! Нахилитись всім вперед, Відхилитися назад. І направо, і наліво, Щоб нічого не боліло. Ставим нарізно ми ноги, Руки в боки, погляд строгий. Раз і два, і три й чотири Набираємося сили. Нахилились, повернулись, До гостей всі посміхнулись! є) реклама: «Тільки у нас у третій …» ж) загадки: Зелену сукню має – Ніколи не знімає, Один-єдиний раз на рік Зірками прикрашає. (Ялинка) Що це за майстер малює на склі Айстри, жоржини, троянд пелюстки? (Мороз) В лісі модниця гуляє – На всі боки поглядає, На ній шубка дорога Вся горить, мов золота. Хвіст пухнастий, м’який, Що це за звір такий? (Лисиця) ІІ. Основна частина – Отже, любі хлопці і дівчатка! Ви без мами і без тата І нема бабусь навколо. Вас запрошуємо в коло. 1.Рухливі ігри – Виберіть улюблену гру, й пограємо. («Хусточка», «Кіт і миша», «Крижана фігура», «Струмочок») 2.Естафета з гумовими кільцями ІІІ. Заключна частина 1.Гра «Так чи ні?» Скажіть, співає сом пісні? Не гайтесь з відповіддю Ні Чи вміє плавати гусак, Ну що на це ти скажеш? Так Чи може стати у вогні Вода холодним льодом? Ні Скажіть мені: червоний мак В січневу пору квітне? Ні А крокодили на сосні Свої будують гнізда? Ні Чи може вище гір літак У вишину злетіти? Так Узори пишні на вікні Мороз малює взимку? Так Чи правда, дітоньки, що рак, Коли повзе то задки? Так Якщо не їстиме три дні, Верблюд ходити зможе? Так До забіяк і розбишак Чи є в людей повага? Ні Коли розсердиться їжак, Слона він зможе вбити? Ні Ріка біжить удалині, Чи є у неї ноги? Ні 2.Естафета на увагу Діти переносять м’які іграшки через «палаючі обручі». Хто уважний – виконує вірно, а хто помиляється, говорять: «Згорів!» 3.Танок”До зустрічі!” Цей спорт час ми готували Ми у нього душу вклали. Як сподобалося вам, То плещіть завзято нам!
Фізкультурно-оздоровче свято «Спорт для всіх» Мета: розвивати руховий апарат, фізичні вміння та навички, зміцнювати здоровя учнів. Формувати почуття дружби, колективізму. взаємовиручки. Виховувати любов до фізкультури та спорту, прагнення до занять ними. Спортивний інвентар: м’ячі, тенісні ракетки, тенісні м’ячики, обручі, прапорці, мати, кеглі. Хід свята (Свято проходить у спортивному залі. Починається воно веселим спортивним танцем.) Ведучий свята. Дорогі учні, батьки, вчителі, гості! Рада вас бачити здоровими, бадьорими та веселими. Сьогодні ми зібрались на фізкультурно-спортивному святі «Спорт для всіх», щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. А ще ви сьогодні, можливо, оберете собі заняття, щоб у майбутньому суттєво зайнятися фізкультурою і спортом. (Звучить «Спортивний марш».) Ведучий. А тепер починаємо свято. Вітаємо учасників змагань: команду «Здоров`ятко» і команду «Нехворійко». – До проведення свята команди готові? – Діти, що для вас є спорт? Спорт – помічник! Спорт – здоров`я! Спорт – гра! Не проживем ми без спорту-друга ані дня. Змагання будуть проходити в три етапи. У перерві між змаганнями будуть показові виступи спортсменів, учасників різних гуртків і секцій. (Представлення журі.) Перший тур Ведучий. Розпочинаємо перший тур змагань. За кожен вид естафет команді переможцю присуджується – 2 бали, іншій команді – 1. Гра-естафета «Посадка картоплі» Перший учасник розкладає по три кеглі у відведені місця, наступний збирає. Переможе команда, яка перша виконає завдання. Гра-естафета «Передавання м’яча над головою» Першому гравцеві дається м’яч. Піднявши його над головою, він передає його другому гравцеві. Коли м’яч дійде до останнього гравця в колоні, той з м’ячем перебігає наперед і знову передає над головою. Гра закінчується тоді, коли перший гравець знову займе своє місце. Гра-естафета з обручами Дві команди за сигналом біжать до обручів, пролазять, піднявши їх, крізь них. Залишивши обручі, гравці повертаються на старт. Перемагає та команда, яка перша пробіжить крізь обручі. (Спортивний танець групи «Шторм».) Другий тур Конкурс капітанів Капітани команд підбивають м’яч тенісною ракеткою стільки, стільки можуть, аж поки він не впаде додолу. Гравці команд вголос рахують, скільки ударів зроблено. Конкурс-естафета на швидкість Великою тенісною ракеткою проносять м’ячик так, щоб він не впав додолу. В разі падіння його піднімають і несуть далі. Виграє команда, яка виконає завдання першою. Конкурс «Влучне око» Тенісними м’ячиками всі гравці по черзі попадають у відро. Перемагає та команда, у якої буде більше попадань. (Показовий виступ дзюдоїстів.) Третій тур Гра-естафета «Передача прапорців» За сигналом стартують обидві команди, передаючи прапорець наступному гравцеві. Перемагає команда, яка справиться з завданням якнайшвидше. Гра-естафета «Передавання м’яча між ногами» Учасники команд ставлять ноги на ширину плечей і передають м’яч між ногами. Коли м’яч дійде до останнього гравця в колоні, той з м’ячемперебігає наперед і знову передає м’яч. Гра закінчується тоді, коли перший гравець знову займе своє місце. Гра-естафета «Кенгуру» Кожен гравець має пронести м’яч, зажатий між колінами, прострибавши до фінішу туди й назад. (Виступ вихованців ГПД зі спортивним аеробічним танцем.) (Судді підбивають підсумки, проводять нагородження учасників свята.) Свято – розвага «Ростемо здоровими!» Мета Узагальнити знання та навички дітей з проблеми збереження та зміцнення здоров’я як найбільшого багатства людини. Розвивати руховий апарат, фізичні уміння зміцнювати здоров’я. Виховувати почуття відповідальності за збереження і зміцнення свого здоров’я любов до занять спортом. Хід заходу Організаційний момент а) Вступне слово. Сьогодні хлопчики й дівчатка в нас буде здоров’я свято, Щоб рости і гартуватись, І міцніти, як броня, Треба, друзі, піклуватись Про здоров’я вам щодня. б) Представлення команд. в) Представлення журі. Привітання команд Команда «Містер Мускул» Команда «Нехворійко» Команда «Богатирі» Бліц турнір» – Чому потрібно мити руки перед їдою? – Для чого людині режим дня? – Що таке здоровий спосіб життя? – Чому потрібно обрізати нігті? – Що таке фізичний розвиток людини? – Які обов’язкові режимні моменти школяра? – Чому, коли чхаєш, треба користуватися носовичком? – Навіщо потрібні щеплення? – Що таке розумовий розвиток людини? – Які фактори природи впливають на здоров’я людини? ЧТО И КАК ПИСАЛИ О МОДЕ В ЖУРНАЛАХ НАЧАЛА XX ВЕКА Первый номер журнала «Аполлон» за 1909 г. начинался, по сути, с программного заявления редакции журнала... ЧТО ПРОИСХОДИТ, КОГДА МЫ ССОРИМСЯ Не понимая различий, существующих между мужчинами и женщинами, очень легко довести дело до ссоры... Живите по правилу: МАЛО ЛИ ЧТО НА СВЕТЕ СУЩЕСТВУЕТ? Я неслучайно подчеркиваю, что место в голове ограничено, а информации вокруг много, и что ваше право... Что делать, если нет взаимности? А теперь спустимся с небес на землю. Приземлились? Продолжаем разговор... Не нашли то, что искали? Воспользуйтесь поиском гугл на сайте:
|